Pas ndarjes nga Hysenbelliu, Anxhelina nudo në pishinë: Të dua çmendurisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 15-01-2016 Pas ndarjes nga Hysenbelliu, Anxhelina nudo në pishinë: Të dua çmendurisht

Anxhelina Hadërgjonaj është rikthyer sërish në vëmendjen e mediave pas ndarjes nga ish-dashuri Fatmir Hysenbelliu.

Anxhelina ka postuar një foto nudo në pishinë dhe ka lëshuar një mesazh të fortë.

“Jam rikthyer dhe jam mirë. Të dua çmendurisht, si gjithmon”, shkruan ajo, por pa treguar se kujt i drejtohet ky mesazh.

Në media u shkruajt se pas ndarjes nga Anxhelina, Fatmir është parë në shoqërinë e modeles Angela Martini. 

Anxhelina-Hadergjonaj_-Fatmir-Hysenbelliu.jpg

*Fatmir Hysenbelliu, Anxhelina Hadërgjonaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027412176132202
array(1) { ["section"]=> string(78) "pas-ndarjes-nga-hysenbelliu-anxhelina-nudo-ne-pishine-te-dua-cmendurisht-30112" }