Pas ndarjes së bujshme, Klaudja Pepa i futet punës fuqishëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:42 26-07-2017 Pas ndarjes së bujshme, Klaudja Pepa i futet punës fuqishëm

Ndarja e balerinës Klaudja Pepa me koreografin Albi Nako bëri bujë të madhe, duke ngjallur reagime dhe aludime pafund për shkakun që i dha fund dashurisë disavjeçare.

Klaudja që pas pjesmarrjes në spektaklin “Amici” është bërë tepër e famshme në Itali ku ka hapur edhe një shkollë baleti.

Ditën e sotme ka publikuar foto nga palestra duke punuar, tepër e lumtur po duket Klaudja, me siguri ka bërë plane të mëdha për të ardhmen. Klaudja duket tepër e lumtur por nga ana tjetër Albi nuk po duket asgjëkundi në rrjete sociale.

Screenshot_13.jpg

Screenshot_14.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rishfaqet Janulla pas deklaratës së Kadaresë: Më shkatërrove jetën e djalit, asokohet ti bëje gati arkivolet...
Protesta kundër rritjes së ujit, gazetari ironizon pjesëmarrjen e qytetarëve: Edhe në synetllikun e çunit tim kisha dy herë më shumë njerëz se këta »
Article Logic
Execution time: 0.013145923614502
array(1) { ["section"]=> string(64) "pas-ndarjes-se-bujshme-klaudja-pepa-i-futet-punes-fuqishem-87451" }