Pas Nënë Terezës ky personalitet shqiptar "rrëmben" çmimin prestigjoz në Paris

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 30-01-2017 Pas Nënë Terezës ky personalitet shqiptar

Nënë Tereza ka qenë personaliteti i parë me origjinë shqiptare e cila fitoi çmimin “Best Awards” ndërsa këtë vit në edicionin e 40 këtë çmim prestigjoz e ka “rrëmbyer” Elia Zaharia duke përfaqësuar denjësisht Shqipërinë.

Duke marrë çmimin Best në edicionin e 40 të Best Awards në Paris  Personaliteti i parë shqiptar që ka marrë këtë cmim ka qënë Nënë Tereza Në këtë 40 vjetor disa nga personalitetet e tjerë qe iu akordua ishin Marisa Berenson, Clotilde Coureau, Pamela Anderson, Melissa George, Lola Karimova, David Ginola etj.

Dhe sigurisht në raste të këtij niveli prezantimi, një nga qëllimet kryesore është promovimi i vendit në të gjitha dimensionet. Ndaj falenderoj stilisten Blerina Kllokoqi Rugova per këtë fustan mbrëmjeje të mrekullueshëm”, shkruan princeshë Elia në faqen e saj zyrtare në Facebook. 

eliA.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030693054199219
array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-nene-terezes-ky-personalitet-shqiptar-rremben-cmimin-prestigjoz-ne-paris-67131" }