Pas ‘New Rules’, Dua Lipa: As nuk ma ndjen ... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:33 12-01-2018 Pas ‘New Rules’, Dua Lipa: As nuk ma ndjen ... (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa nuk di të ndalet.

Pas suksesit me këngën “New Rules” ka publikuar një tjetër këngë e cila pritet të jetë hiti i rradhës i këngëtares.

Në këngën e titulluar “I don’t give a fuck” (IDGF) që përkthehet ‘As nuk ma ndjen’, Dua tregon se vajzat duhet të ecin para dhe nuk duhet të mendojnë për të shkuarën.

E veçanta e këngës është edhe mënyra si është ideuar klipi të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekspertët japin alarmin: Kujdes nga grupet në WhatsApp! Ja çfarë ndodh
Marrëdhënia në krizë? Flet Endrit Mertiri për Aurela Hoxhën »
Article Logic
Execution time: 0.018507957458496
array(1) { ["section"]=> string(51) "pas-new-rules-dua-lipa-as-nuk-ma-ndjen-video-106344" }