Pas ngjarjes në Ish-Bllok, bëhet e gjallë Elvana Gjata (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:59 13-01-2019 Pas ngjarjes në Ish-Bllok, bëhet e gjallë Elvana Gjata (FOTO)

Që prej ngjarjes së 4 tetorit në zonën e Ish-Bllokut, ku mbeti  i vdekur Fabian Gaxha, dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato, duket se askush nuk ka dëgjuar më për këngëtaren Elvana Gjata.

Por ditën e sotme Elvana më në fund është bërë  e gjallë dhe për këtë kontribut ka moderatori Ermal Mamaqin dhe  stilisti Valdrin Sahiti.

Mesa duket këngëtarja është ndodhur në biznesin e stilistit në Prishtinë, ku po vijon përgatitjet e fundit për premierën e filmit ‘Dy gisht mjaltë’.

‘Kjo foto u shkrep nga Elvana Gjata që vetëm mu më nxjerr keq...
‘2 Gisht Mjaltë’ së shpejti në të gjitha Kinematë’, shkruan Ermali.

Screenshot_26.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066049098968506
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-ngjarjes-ne-ish-bllok-behet-e-gjalle-elvana-gjata-foto-148562" }