Pas një jave të ngarkuar, Berisha vijon me “ritualin” e shëtitjes buzë detit

Publikuar tek: politike, më 18:27 24-04-2016 Pas një jave të ngarkuar, Berisha vijon me “ritualin” e shëtitjes buzë detit

Ish-kryeministri Berisha vazhdon të thyejë rekorde në xhirrot e tij buzë Adriatikut edhe pse java e kaluar duket të ketë qenë tepër e ngarkuar për të.

Pas shumë denoncimesh, akuzash dhe një fjalimi në Parlament që bëri jehonë jo vetëm në Shqipëri por në mbarë botën, Berisha ka dalë për vrap buzë detit në Gjirin e Lalzit duke bërë plot 12 kilometra dhe djegur mbi 3 mijë kalori.

13043639_589334747894103_997444398331921639_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tetë kryesi të PS në 25 vjet, kush rezistoi, kush u përjashtua dhe cila është prurja e Rilindjes
“Arena Kombëtare”, Berisha: Në stadium po ndërtohet edhe kulla e Olsi Ramës »
Article Logic
Execution time: 0.024216890335083
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-nje-jave-te-ngarkuar-berisha-vijon-me-ritualin-e-shetitjes-buze-detit-38564" }