Pas Norës marroset dhe moderatorja e Top Channel, në sinkron këndon ‘’Sa t’kam dasht’’ (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 11-04-2016

Pas Nora Istrefit marroset dhe moderatorja e ‘’Top Channel’’. Ajo në sinkron këndon këngën e Norës që po korr sukses së fundmi: ‘’Sa t’kam dasht’’.

Vendi i preferuar? Teksa drejton makinën rrugëve të Tiranës. Ndiqeni si e këndon Mira Kazhani...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031770944595337
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-nores-marroset-dhe-moderatorja-e-top-channel-ne-sinkron-kendon-sa-t-kam-dasht-video-37382" }