Pas operacionit Afërdita Dreshaj ekspozon gjoksin tërësisht e shkujdesur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 26-09-2017 Pas operacionit Afërdita Dreshaj ekspozon gjoksin tërësisht e shkujdesur

Modelja nga Kosova Afërdita Dreshaj është shquar gjithnjë për linjat elegante dhe finesën e saj.

Por megjithë elegancën dhe trupin prej modeleje ajo nuk është shquar për gjoks bombastik.

Kohët e fundit është vënë re një ndryshim i madh në krahasim me më parë ku në foto shfaqet një dekolte shpërthyese.

Edhe pse ajo vetë e ka mohuar që ka rënë pre e ndërhyrjeve kirurgjikale, foto e fundit e publikuar në Instagram ngre dyshime të forta në lidhje me një operacion plastik të modeles.

Gjoksi i saj shfaqet mjaft i bollshëm dhe i plotë dhe përcjell shumë sensualitet në sytë e ndjekësve.

 

PARA OPERACIONIT

aferdita-dreshaj-exclusive-hot-pic-9_1484217512-9702491-1.jpg

Afërdita-Dreshaj.jpg

 

PAS OPERACIONIT

aferditadreshaj_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miriam Cani zbulon surprizën, së shpejti me… (FOTO)
Ditë e veçantë sot për aktorin e njohur të “Portokalli-së”: Mirënjohje për këta dy persona, më bënë ky që jam! »
Article Logic
Execution time: 0.003870964050293
array(1) { ["section"]=> string(78) "pas-operacionit-aferdita-dreshaj-ekspozon-gjoksin-teresisht-e-shkujdesur-93719" }