Pas operacionit Afërdita Dreshaj ekspozon gjoksin tërësisht e shkujdesur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 26-09-2017 Pas operacionit Afërdita Dreshaj ekspozon gjoksin tërësisht e shkujdesur

Modelja nga Kosova Afërdita Dreshaj është shquar gjithnjë për linjat elegante dhe finesën e saj.

Por megjithë elegancën dhe trupin prej modeleje ajo nuk është shquar për gjoks bombastik.

Kohët e fundit është vënë re një ndryshim i madh në krahasim me më parë ku në foto shfaqet një dekolte shpërthyese.

Edhe pse ajo vetë e ka mohuar që ka rënë pre e ndërhyrjeve kirurgjikale, foto e fundit e publikuar në Instagram ngre dyshime të forta në lidhje me një operacion plastik të modeles.

Gjoksi i saj shfaqet mjaft i bollshëm dhe i plotë dhe përcjell shumë sensualitet në sytë e ndjekësve.

 

PARA OPERACIONIT

aferdita-dreshaj-exclusive-hot-pic-9_1484217512-9702491-1.jpg

Afërdita-Dreshaj.jpg

 

PAS OPERACIONIT

aferditadreshaj_copy.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miriam Cani zbulon surprizën, së shpejti me… (FOTO)
Ditë e veçantë sot për aktorin e njohur të “Portokalli-së”: Mirënjohje për këta dy persona, më bënë ky që jam! »
Article Logic
Execution time: 0.018584012985229
array(1) { ["section"]=> string(78) "pas-operacionit-aferdita-dreshaj-ekspozon-gjoksin-teresisht-e-shkujdesur-93719" }