Pas Orlando Bloom, zhvishet nudo edhe Justin Bieber (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 06-08-2016 Pas Orlando Bloom, zhvishet nudo edhe Justin Bieber (FOTOT)

Pas Orlando Bloom që u shfaq nido teksa pushonte me të dashurën e tij Katy Perry edhe këngëtari i famshëm Justin Bieber është zhveshur.

Në ambientet e një në Haëaii me të dashurën e tij Sahara Ray, Justin i ka hequr të gjitha dhe tashmë këto foto po bëjnë xhiron e mbarë mediave.

 

just.jpg

jus.jpg

jus1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027045011520386
array(1) { ["section"]=> string(62) "pas-orlando-bloom-zhvishet-nudo-edhe-justin-bieber-fotot-48962" }