Pas paralajmërimit të Vasilit për deputetët dhe kryebashkiakët e LSI, plas humori në rrjetet sociale (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:49 28-01-2017 Pas paralajmërimit të Vasilit për deputetët dhe kryebashkiakët e LSI, plas humori në rrjetet sociale (Foto)

Pas mbledhjes dhe paralajmërimit nga kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili për deputetët dhe kryebashkiakët se policia mund t’iu vendosë drogë nëpër makina, në rrjetet sociale ka plasur humori.

Foto të ndryshme me biçikletë apo në këmbë të ish- ministrit Edmond Haxhinasto apo edhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta qarkullojnë me mbishkrime humoristike.

Por, jehonë ka bërë fotoja e ish-ministrit Haxhinasto i cili qarkullon me biçikletë dhe mbi foto shkruhet: “Deputetët e LSI pas deklaratës së Vasilit se policia do iu fusë drogë nëpër makina”.

Fotot janë shpërndarë me shpejtësi dhe në to nuk kanë munguar as komentet ku shumë prej komentuesve shkruajne se tashme i vetmi mjet i sigurt për LSI-në është biçikleta.

haxhinasto1.jpghaxhinasto3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019185066223145
array(1) { ["section"]=> string(110) "pas-paralajmerimit-te-vasilit-per-deputetet-dhe-kryebashkiaket-e-lsi-plas-humori-ne-rrjetet-sociale-foto-66918" }