Pas përfundimit të “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea puthje pasionante me të shoqen (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:14 14-12-2016 Pas përfundimit të “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea puthje pasionante me të shoqen (Fotot)

'Kënga Magjike' mbaroi edhe për këtë vit, por Ardit Gjebrea evidentoi të veçantën e këtij edicioni.

Pas përfundimit të spektaklit moderatori i njohur nuk ka nguruar të shkëmbejë përqafime dhe puthje pasionante me bashkëshorten e tij e cila së bashku me vajzën kanë ndjekur ‘live’ festivalin.

Në një intervistë për ‘InTv’ai u shpreh se artistët ishin profesionistë të vërtetë dhe se është i lumtur që punon me ta.

“Lumturia ime është që artistët janë profesionistë të vërtetë dhe e përballuan me sukses skenën, pasi ta shohësh nga shtëpia është e thjeshtë, po të hipësh në skenë të dridhen këmbët”- tha Gjebrea.

ardit1.jpgardit9.jpgardit6.jpgardit5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022166013717651
array(1) { ["section"]=> string(89) "pas-perfundimit-te-kenga-magjike-ardit-gjebrea-puthje-pasionante-me-te-shoqen-fotot-62638" }