Pas përfundimit të takimit me Bashën, Rama reagon për herë të parë në facebook (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:11 03-05-2017 Pas përfundimit të takimit me Bashën, Rama reagon për herë të parë në facebook (FOTO)

Pak minuta pas përfundimit të takimit në presidencë me kryeopozitarin Lulzim Basha, kryeministri Edi Rama nuk ka vonuar dhe ka hedhur një postim në profilin e tij në facebook.

Në fakt, postimi i tij përmes kësaj fotoje nuk ka të bëjë me realitetin politik shqiptar, por njofton ndeshjen Monaco-Juventus sot në orën 20.45.

 

Siç dihet, kryeministri është një tifoz i flaktë i Juventusit dhe këtë e ka deklaruar shpesh herë në takimet elektorale.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079278945922852
array(1) { ["section"]=> string(88) "pas-perfundimit-te-takimit-me-bashen-rama-reagon-per-here-te-pare-ne-facebook-foto-77316" }