Pas përmbytjeve, Rama dhe Basha ikin në Bruksel

Publikuar tek: barometri, më 08:29 05-12-2017 Pas përmbytjeve, Rama dhe Basha ikin në Bruksel

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021539926528931
array(1) { ["section"]=> string(53) "pas-permbytjeve-rama-dhe-basha-ikin-ne-bruksel-101995" }