Pas përplasjes në komision, Noka lutet për shëndetin e deputetit socialist: I uroj shërim të shpejtë Paulin Sterkajt

Publikuar tek: barometri, më 08:20 21-06-2018 Pas përplasjes në komision, Noka lutet për shëndetin e deputetit socialist: I uroj shërim të shpejtë Paulin Sterkajt

Deputeti i PD, Flamur Noka e ka nisur fjalën e tij në Komisionin  e Ekonomisë duke i uruar shërim të shpejtë deputetit socilalist Paulin Sterkaj. Deputeti ndodhet nën kujdesin e mjekësve pasi ditën e djeshme pësoi ishemi cerebrale.

 

Sakaq, më tej Noka i është rikthyer akuzave në komision drejtuar kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Erion Veliaj. Kujtojmë se ditën e djeshme Noka dhe Veliaj patën një përplasje që për pak degradoi në fizike në Komisionin e Medias.

“Rama dhe Veliaj nuk kanë primare shqetësimet e qyetarëve. Kjo qeveri nuk qeveris për interesat  e qytetarëve. Duhet transparencë në projektin e teatrit”, ishin këto fjalët e Nokës në mbledhjen e komisionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027010917663574
array(1) { ["section"]=> string(121) "pas-perplasjes-ne-komision-noka-lutet-per-shendetin-e-deputetit-socialist-i-uroj-sherim-te-shpejte-paulin-sterkajt-125193" }