Pas “përplasjeve” me koleget e sportit reagon Ilda Bejleri. Gazetarja lë diçka tjetër të flas për të (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:47 09-02-2017 Pas “përplasjeve” me koleget e sportit reagon Ilda Bejleri. Gazetarja lë diçka tjetër të flas për të (FOTO)

Pas “përplasjeve” me koleget e Sportit ka reaguar Ilda Bejleri.  

Ajo që nxiti debatin mes kolegeve ishte deklarata e Ildës se Hygerta Sako dhe Enkeleida Zeiko i përkasin stilit të vjetër në gazetari dhe se nuk kanë asgjë për tu kopjuar.

Sako ju kundërpërgjigj se në gazetari nuk mjafton të jesh vetëm seksi për të qenë lajm i faqeve të para të gazetave sportive. Po ashtu Hygerta tha se Ilda s'kishte lindur akoma kur atë e emociononte Maradona, Mateus dhe Van Basten.

Ilda dha ‘goditjen përfundimtare’ pas fjalëve të koleges me anë të një fotoje të publikuar në Instagram ku shkruan, “Puno fort në heshtje dhe lëre suksesin tënd të bëjë zhurmë për ty”.

ilda_bejleri.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030075073242188
array(1) { ["section"]=> string(108) "pas-perplasjeve-me-koleget-e-sportit-reagon-ilda-bejleri-gazetarja-le-dicka-tjeter-te-flas-per-te-foto-68157" }