Pas prezantimit të “Festivalit të Këngës” Ledina Çelo sjell në vëmendje një moment por dhe flet me siguri për të ardhmen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:34 29-12-2016 Pas prezantimit të “Festivalit të Këngës” Ledina Çelo sjell në vëmendje një moment por dhe flet me siguri për të ardhmen

Këngëtarja  Ledina Çelo prezantoi “Festivalin e Këngës” në RTSH për tre netë. Ajo ku kritikua goxha për fustanin transparent në natën e parë.

Vetëm pak ditë më vonë Ledina ka publikuar një foto me këngëtaren Inva Mula e cila performoi në natën finale duke i bashkangjitur dhe një foto të vajzave të saj.

“E sigurt ..., një ditë do bëhesh si ajo!”,-shkruan këngëtarja duke folur me siguri të plotë edhe pse nuk e ka shpjeguar se për cilën nga vajzat e kishte fjalën.

inva_mula.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02166485786438
array(1) { ["section"]=> string(124) "pas-prezantimit-te-festivalit-te-kenges-ledina-celo-sjell-ne-vemendje-nje-moment-por-dhe-flet-me-siguri-per-te-ardhmen-64143" }