Pas publikimit të fotove, Kozeta Kurti tregon të vërtetën e saj për Jonida Maliqin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:34 01-09-2016 Pas publikimit të fotove, Kozeta Kurti tregon të vërtetën e saj për Jonida Maliqin

Pas publikimit të fotove ditën e djeshme për Jonida Maliqin, gazetarja Kozeta Kurti tregon të vërtetën e saj për këngëtaren.

Sipas Kurtit, imazhi që duket në fotot, shpërndarë nga ''Vipat e Bllokut'' nuk është i vërtetë. Duke kritikuar gazetarët për lajmet që prodhojnë në përgjithësi, Kurti shkruan tërthorazi:

‘’E kanë zbuluar hajvanet, se hajvanët kanë pas' qenë projekt ambicioz i mamit dhe i babit, kur ka dalë Jonida në skenë dhe të gjithë ne që i kishim tejkaluar pritshmëritë e mamit dhe babit dhe e kishim parë dritën e diellit, e mbajmë mend Jonidën, kështu që zbulimet e hajvanëve i mbledhim, i bëjmë kaush dhe ua gjejmë vendin! Ua kthejmë sërish hajvanëve se do hanë të gjithë një çap' buk'!’’.

STATUSI I PLOTË:

Mirëmëngjes!

Ju njohim me lajme hajvane, përgatitur nga hajvanët më hajvanë të rruzullit!

Në lajmet kryesore do të ndiqni:

1- Pasi vrau babain, vazhdon jetën e luksit (e dinë hajvanet, ja kanë bërë gjyqin hajvanët, ja kanë dhënë vendimin hajvanet (se drejtesia ka dalë në pension. Është koha e hajvanëve që know everything (dinë gjithçka)).

2-Shokohen fansat e Jonida Maliqit se sapo eshte zbuluar qe ajo ka bere nje tufe me operacione plastike. ‘’E kanë zbuluar hajvanet, se hajvanët kanë pas' qenë projekt ambicioz i mamit dhe i babit, kur ka dalë Jonida në skenë dhe të gjithë ne që i kishim tejkaluar pritshmëritë e mamit dhe babit dhe e kishim parë dritën e diellit, e mbajmë mend Jonidën, kështu që zbulimet e hajvanëve i mbledhim, i bëjmë kaush dhe ua gjejmë vendin! Ua kthejmë sërish hajvanëve se do hanë të gjithë një çap' buk'!’

E kshu, kshu...

Dhamë lajmet!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066478252410889
array(1) { ["section"]=> string(87) "pas-publikimit-te-fotove-kozeta-kurti-tregon-te-verteten-e-saj-per-jonida-maliqin-51513" }