Pas puthjes në skenë, ja çfarë bën Rihanna për Drake

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:11 01-09-2016 Pas puthjes në skenë, ja çfarë bën Rihanna për Drake

Mbrëmjen e së martës Drake dhe Rihhana shkëmbyen një puthje gjatë performancës, por këngëtarja nuk është ndalur me kaq. Pasi Drake shprehu publikisht dashurinë për të, mësohet se këngëtarja i ka kushtuar atij një tatuazh.

Pas një koncerti në Miami mbrëmjen e kaluar, Rihanna ka bërë një tatuazh në formë peshkaqeni në kyçin e këmbës.

Scrdddffffas6nshot_1.jpg

Sipas TMZ, peshkaqeni simbolizon takimin e çiftit në akuarium, ku Drake e çoi të dashurën e re për të parë disa peshq në Toronto. Kjo ka ndodhur në fillim të këtij muaji.

Scryujhkkikkshot_1.jpg

Raportohet se edhe Drake ka realizuar një tatuazh por akoma nuk dihet se çfarë.  Nëse puthja nuk e konfirmonte, tani tatuazhi e bën!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027229785919189
array(1) { ["section"]=> string(57) "pas-puthjes-ne-skene-ja-cfare-ben-rihanna-per-drake-51603" }