Pas Ramës edhe Meta shkon te “Fiks Fare”, habisin moderatorët dhe velinat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 16-06-2017 Pas Ramës edhe Meta shkon te “Fiks Fare”, habisin moderatorët dhe velinat

Pas kryeministrit Edi Rama, edhe kreu i LSI-së Ilir Meta do të shkojë në “Fiks Fare” në Top Channel.

Meta do të jetë sonte në orën 20:10 në emisionin investigativ dhe dalja e tij po pritet me mjaft interes.

Sakaq, moderatorët dhe velinat kanë ngritur njërin gisht, pra numrin 1 që përkon me numrin në fletët e votimit të LSI-së.

Për pak menduam se ata dolën hapur por në fakt një gjest të tillë e kanë bërë edhe me Ramën duke ngritur dy gishtat.

“Fiks Fare”, mesa duket “nuk prish qejf”.

eeeeeeeeeeeeeee.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018330097198486
array(1) { ["section"]=> string(76) "pas-rames-edhe-meta-shkon-te-fiks-fare-habisin-moderatoret-dhe-velinat-82729" }