Pas refuzimit të vizës në SHBA, Haradinaj merr pasaportë shqiptare

Publikuar tek: rajon, më 11:55 11-01-2018 Pas refuzimit të vizës në SHBA, Haradinaj merr pasaportë shqiptare

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj merr pasaportë shqiptare. Ndërsa më herët në 24 prill të vitit 2017 Haradinaj mori nënshtetësinë shqiptare.

Kujtojmë se pak ditë më parë kryeministrit i’u mohua viza për në SHBA.

Sakaq, pasaporta shqiptare e Haradinajt është gati dhe pritet që ai ta tërheqë në ditët në vijim.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtori i Postës dhe Telekomit rrihet barbarisht nga policia (VIDEO)
Kuvendi i Maqedonisë miraton ligjin për gjuhën shqipe »
Article Logic
Execution time: 0.022016048431396
array(1) { ["section"]=> string(72) "pas-refuzimit-te-vizes-ne-shba-haradinaj-merr-pasaporte-shqiptare-106166" }