Pas seancës së jashtëzakonshme, Rama fjalë prekëse për Majlinda Bregun e Igli Carën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 17-06-2017 Pas seancës së jashtëzakonshme, Rama fjalë prekëse për Majlinda Bregun e Igli Carën (FOTO)

Seanca e jashtëzakonshme e mbajtur sot jashtë rendit është parë me interes jo vetëm për shkakun e mbledhjes, por për rishfaqjen e shumë figurave të politikës, sidomos të PD të lëna jahstë listës së zgjedhjeve të 25 qershorit.

Prje tyre janë deputetët Majlinda Bregu dhe Igli Cara të fotografuar të qeshur para godinës së parlamentit nga fotografi i posaçëm i këtij institucioni, Agim Rama.  

Pasi poston foto nga seanca e ditës së sotme, fotografi shkruan fjalë prekëse në një status në rrjetet sociale për dy deputetët duke thënë: “Keqardhje për ju dy të mirët, Majlinda Bregu dhe Igli Cara që s’do tu kem në shtator. Gjithësesi mbeteni në zemrën time !...”.

 19145779_1935369276729091_1581983731897331856_n.jpg

 

agim.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet fotoja e Bashës kur ishte student në Hollandë... me syze, këmishë vishnje, pantallona të bardha e xhaketë të zezë
Pas deklaratës së fortë për armatosjen e shqiptarëve, ja ç’po bën Meta tani (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0042731761932373
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-seances-se-jashtezakonshme-rama-fjale-prekese-per-majlinda-bregun-e-igli-caren-foto-82843" }