Pas sherrit “Enca dhe Noizy” ngjiten bashkë në skenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:17 20-02-2017 Pas sherrit “Enca dhe Noizy”  ngjiten bashkë në skenë

Pas sherrit “Enca dhe Noizy”  janë ngjitur bashkë në skenën e “Yor Face Sounds Familiar” në krah të njëri-tjetrit.

Kanë qenë dy aktorët e humori Marjana Kondi dhe Xum Allushi të cilët kanë sjellë një performancë duke imituar dy këngëtarët.

 Kjo është në një farë mënyre një thirrje për të bërë paqe dhe për t’i lënë pas zënkat.

Prezantuesja e spektaklit, Alketa Vejsiu ka tentuar të bëjë disa batuta në lidhje me këngëtarët e famshëm, por më pas është bërë shumë serioze dhe është shprehur: “Noizy dhe Enca, Bravo ju qoftë...!  E keni të merituar plotësisht gjithçka që keni arritur. Kur dëgjoj emra shqiptarësh që nënshkruajnë kontratë me kompanitë më të famshme në glob, më bëhet vërtetë shumë qejfi dhe ju uroj suksese”, -tha Alketa përpara publikut. 

enca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031489133834839
array(1) { ["section"]=> string(56) "pas-sherrit-enca-dhe-noizy-ngjiten-bashke-ne-skene-69369" }