Pas sherrit pajtohen zyrtarisht Noizy me Encën, ja prova (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 09-03-2017 Pas sherrit pajtohen zyrtarisht Noizy me Encën, ja prova (FOTO)

Debati që bënë virtualisht Noizy me Encën bëri bujë në të gjitha mediat, por mesa duket mërzia dhe inati mes tyre është shuar.

Këtë e tregojnë dhe detaji në faqet e tyre zyrtare në Instagram. Enca dhe Noizy kanë fshirë komentet e tyre negative për njëri-tjetrin. Kjo është prova që demostron dy këngëtarët kanë tërhequr fjalët e tyre dhe se janë pajtuar.

enca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21107792854309
array(1) { ["section"]=> string(66) "pas-sherrit-pajtohen-zyrtarisht-noizy-me-encen-ja-prova-foto-71346" }