Pas sherrit për qiranë, shqiptari vret me thikë pronarin e shtëpisë

Publikuar tek: bota, më 12:43 13-07-2016 Pas sherrit për qiranë, shqiptari vret me thikë pronarin e shtëpisë

Sherri për qeranë me pronarin e shtëpisë është bërë shkak i arrestimit të një 39-vjeçari shqiptar.

Polica italiane bën me dije se arrestimi i 39-vjeçarit shqiptarë është bërë pasi dyshohet se ka vrarë një shtetas italian 51 vjeç i cili ka qenë edhe pronari i banesësës  ku shqiptari qëndronte.

Nga hetimet rezulton se shtetasi italian ka mbetur i pajetë pasi është masakruar nga 39-vjeçari shqiptar fillimisht me grushte dhe shqelma dhe më pas me thikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026072978973389
array(1) { ["section"]=> string(72) "pas-sherrit-per-qirane-shqiptari-vret-me-thike-pronarin-e-shtepise-46445" }