Pas shfaqjes magjike, Lady Gaga i përgjigjet kritikëve për format trupore: Jini vetëvetja, kjo do të thotë të jesh kampion

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:14 08-02-2017 Pas shfaqjes magjike, Lady Gaga i përgjigjet kritikëve për format trupore: Jini vetëvetja, kjo do të thotë të jesh kampion

“Jini vetëvetja dhe mos u ndalni të qënurit ju, kjo do të thotë të jesh kampion” kështu ka thënë këngëtarja e njohur në mbarë botën Lady Gaga pas kritikave për barkun e varur dhe trupin e lëshuar në koncertin ku këngëtarja i habiti të gjithë teksa zbriti nga ‘qielli’.

Këngëtarja duket se nuk është shqetësuar aspak nga komentet negative dhe i thotë fansave të saj të jenë krenar për veten.

“Dëgjova se trupi im është bërë qendra e diskutimeve kështu që dua të them se jam krenare për trupin tim dhe ju duhet të jeni për trupin tuaj gjithashtu. Nuk ka rëndësi se kush jeni apo se çfarë bëni. Mund t’ju them 1 milionë arsye se pse ju nuk duhet të kujdeseni për askënd ose për asgjë që të ketë sukses. Jini vetëvetja dhe mos u ndalni të qënurit ju. Kjo do të thotë të jesh kampion. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen. Ju dua”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066521167755127
array(1) { ["section"]=> string(125) "pas-shfaqjes-magjike-lady-gaga-i-pergjigjet-kritikeve-per-format-trupore-jini-vetevetja-kjo-do-te-thote-te-jesh-kampion-68084" }