Pas shtrimit në spital, Ronaldo jep lajmin e shumëpritur për fansat

Publikuar tek: sport, më 17:46 12-08-2018 Pas shtrimit në spital, Ronaldo jep lajmin e shumëpritur për fansat Fenomeni Ronaldo

Pas lajmeve se legjenda e futbollit ishte shtruar në spital, Ronaldo ka qetësuar fansat nëpërmjet një postimin në profilin e tij.

Sipas tij, gjatë pushimeve në Ibiza ka kaluar nje grip të fortë dhe është shtruar në spital, ndërkohë që tani është mirë dhe nesër do të lërë spitalin dhe do të kthehet në shtëpinë e tij.

Sakaq, Ronaldo Nazariov nuk ka lënë pa falenderuar dhe fansat për dashurinë dhe mesazhet e tyre.

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bota e sportit në ankth, ‘fenomeni’ Ronaldo përfundon në spital
Eleminoi KUKËSIN, Ansi Agolli i qëndron besnik skuadrës »
Article Logic
Execution time: 0.021698951721191
array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-shtrimit-ne-spital-ronaldo-jep-lajmin-e-shumepritur-per-fansat-130904" }