Pas skandalit me drogën, djali i Madonës fillon punë si shpërndarës ushqimi me biçikletë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 12-12-2016 Pas skandalit me drogën, djali i Madonës fillon punë si shpërndarës ushqimi me biçikletë

Pas skandalit me drogën, djali i Madonës, Rocco Ritchie duket se po qëndron larg telasheve.

Sipas “The Sun”, 16-vjeçari ka nisur të punojë si shpërndarës ushqimi me biçikletë për firmën ‘Deliveroo”.

Adoleshenti, i cili tani jeton në Londër me babain , është duke fituar disa para më shumë falë punës së re përmes së cilës po tregon përkushtim.

“Ka qënë pak qesharake për të por është edhe një mënyrë për të qetësuar mamanë dhe babain derisa të zgjedhë atë që do të bëjë” shkruan ‘Thë Sun’.

Të dy prindërit janë dakort që pak disiplinë dhe një axhendë e caktuar do i bëjë mirë Rocco-s, pak rëndësi ka nëse është punë vullnetare apo punë që paguhet pak.

roko.jpgroko3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021497011184692
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-skandalit-me-drogen-djali-i-madones-fillon-pune-si-shperndares-ushqimi-me-biciklete-62421" }