Pas stërvitjes, Milot Rashica nis pushimet në Turqi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:17 03-06-2016 Pas stërvitjes, Milot Rashica nis pushimet në Turqi

Pas stërvitjes me Kombëtaren Shqiptare, futbollisti Milot Rashica ka vendosur të pushojë për disa ditë në brigjet e Turqisë.

Së bashku me të fejuarën e tij, Rashica ka nisur pushimet, duke përfituar edhe nga hapësira që ka krijuar Kampionati Europian për të gjithë skuadrat në Europë. Futbollisti dy ditët e fundit ka qenë aktiv në rrjetet sociale për fansat e tij duke postuar foto të ndryshme.

Talenti 19 vjeçar nuk arriti të sigurojë një vend në skuadrën me 23 lojtarë që do të përfaqësojë shqiptarët në Euro 2016, megjithatë, grumbullimi me Kombëtaren dhe përgatitja në Austri kanë qenë një eksperiencë e vyer për të, që do i shërbejnë shumë në të ardhmen. 

13335326_10208133602196882_1845931607_n.jpg

13321620_885989728212786_5994832015560451374_n.jpg

12991115_998027886979573_3534967705611709097_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018810987472534
array(1) { ["section"]=> string(56) "pas-stervitjes-milot-rashica-nis-pushimet-ne-turqi-42355" }