Pas suksesit në Sanremo, e dashura e Ermal Metës i kushton një dedikim special

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:44 13-02-2018 Pas suksesit në Sanremo, e dashura e Ermal Metës i kushton një dedikim special

Pas suksesit në festivalin e Sanremos, urimet dhe komentet për shqiptarin Ermal Meta kanë qenë të panumërta.

Pa dyshim, një prej tyre zinte vend edhe e dashura e Ermalit, Silvia Notargiacomo.

Ajo i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të shprehur gëzimin dhe për ta uruar publikisht Ermalin.

“Këtu është lumturia: Janë të gjitha ato gjerat e vogla, të cilat i ke mirëpritur, ledhatuar, e që i ke dashur dhe të kanë sjelli këtu… ndërsa unë jam e lumtur me ty”, ka shkruar Silvia, ndërsa e shoqëron postimin me një foto të Ermal Metës.

s.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja 4 arsyet që e bëjnë ndërprerjen e duhanit tmerrësisht të vështirë
»
Article Logic
Execution time: 0.017853975296021
array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-suksesit-ne-sanremo-e-dashura-e-ermal-metes-i-kushton-nje-dedikim-special-110073" }