Pas takimit me Ramën, Meta e ndez një cigare, e rrallë për kreun e Kuvendit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:28 13-11-2015 Pas takimit me Ramën, Meta e ndez një cigare, e rrallë për kreun e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta, ashtu siç e kanë kthyer në traditë tashmë, kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm një takim në një prej rezidencave qeveritare në kryeqytet.

Por, pas përfundimit të takimit, Meta është fotografuar duke pirë cigare, që me shumë mundësi duhet të jetë elektronike. Në fakt, kjo është diçka e rrallë për të, pasi nuk jemi mësuar të shohim kreun e Kuvendit të tymosë në publik. Fotot janë realizuar nga “LSA”.

meta5-782x1024.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndocaj krijon "ankth", kërshëri dhe pafund të qeshura: Çfarë donte të thoshte në fjalinë e lënë përgjysmë (VIDEO)
Rudina Magjistari djeg Hermes Nikajn në Panarin e Librit: Nuk i kam dhënë asnjë intervistë »
Article Logic
Execution time: 0.031888008117676
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-takimit-me-ramen-meta-e-ndez-nje-cigare-e-rralle-per-kreun-e-kuvendit-25360" }