Pas turit nëpër Shqipëri, Basha kthehet në lagjen e tij të vjetër (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:05 09-06-2017 Pas turit nëpër Shqipëri, Basha kthehet në lagjen e tij të vjetër (FOTO)

Pas turit elektoral nëpër rrethet e Shqipërisë nga veriu në jug, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha rikthehet edhe në lagjen e tij të vjetër në Tiranë.

Këtë informacion Basha e ka treguar vetë përmes rrjeteve sociale dhe ka shkruar: “Sot në mëngjes në lagjen time të vjetër në Tiranë.  Misioni im politik është një qeveri e njerëzve dhe një e nesërmeje të sigurt për të gjithë”.  

Basha në foton e postuar shfaqet tejsa takon një qytetar, i cili po udhëtonte me biçikletë.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022155046463013
array(1) { ["section"]=> string(75) "pas-turit-neper-shqiperi-basha-kthehet-ne-lagjen-e-tij-te-vjeter-foto-81834" }