Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër personazh i bën shqiptarët të shpërthejnë sërish në lot (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:00 02-02-2016
Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër... by newsbomb-al

Mjafton të shikosh rrjetet sociale apo të dëgjosh biseda në rrugë dhe lokale, për të kuptuar se Sadna ka vdekur.

Për të gjithë ata që nuk e njohin Sadnën, ajo ishte personazhi kryesor i telenovelës indiane “Bidai” që prej më shumë se një viti ka mbajtur të mbërthyer shqiptarët përpara ekranit. Edhe ata që nuk e kanë ndjekur këtë telenovelë, dy ditët e fundit duhet të jenë bërë kuriozë të mësojnë diçka më shumë rreth këtij personazhi, pasi vala e komenteve ka qenë vërtetë e madhe.

Në puntatën e sotme Sadna ndërroi jetë si pasojë e shpërthimi të një bombe, ndërsa në rrjetet sociale shpërthyen komentet për të. Të apasionuarit nuk kanë ngurruar të shfryjnë të gjithë inatin mbi regjisorin e filmit, i cili ka menduar këtë fund për personazhin e tyre të preferuar, ndërsa të tjerë kanë përfituar për të krijuar ‘meme’ humoristike.

Një situatë e ngjashme kjo me filmin “Oktapodi” vite më parë, kur shumë shqiptarë u trishtuan pa masë me vrasjen e Komisar Katanit.

 

Reagimi "prekës" i Bes Kallakut pas vdekjes së Sadnës :D Lexo: http://goo.gl/1Q9H0H

Posted by newsbomb.al on 2016-02-02

komee.png

12654415_10153573568558371_3581868916934475426_n.jpg

12662591_10153573563223371_5778675879154741476_n.jpg

1424884799sara3.jpgfaqe.jpg

*Sadna- Bidai

209423_9f4cdf.jpg

*Komisar Katani- Oktapodi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035814046859741
array(1) { ["section"]=> string(109) "pas-vdekjes-se-komisar-katanit-nje-tjeter-personazh-i-ben-shqiptaret-te-shperthejne-serish-ne-lot-video-31582" }