Pas vetëm një gjysmë birre, shikoni ç’i ndodh Bes Kallakut

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:37 15-09-2016 Pas vetëm një gjysmë birre, shikoni ç’i ndodh Bes Kallakut

Humoristi Besart Kallaku, ka zbuluar një të fshehtë në rrjetet sociale. Ai “dehet” vetëm me një gjysmë birre.

Aktori i “Portokallisë” ka postuar një fotografi të vjetër në instagram. 

“Fytyra që bëja kur babi më jepte leje të pija gjysmën e birrës” – shkruan ai.

Pas shumë vitesh Besi mbetet i njëjti: e njëjta buzëqeshje dhe i njëjti sens humori.

14341696_896957000434588_196927108_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011836051940918
array(1) { ["section"]=> string(63) "pas-vetem-nje-gjysme-birre-shikoni-c-i-ndodh-bes-kallakut-53027" }