“Pas votimit të Vettingut në Kuvend, trimi i këndon Prokurorit, i këndon drejtësisē...”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:59 23-05-2017 “Pas votimit të Vettingut në Kuvend, trimi i këndon Prokurorit, i këndon drejtësisē...”

Mbrëmjen e djeshme gjatë seancës së jashtëzakonshme në Kuvend është votuar Vettingu nga mazhoranca dhe opozita duke i hapur rrugë zbatimit të Reformës në Drejtësi.

Ish-këshilltari i Fatos Nanos Ylli Dylgjeri ditën e sotme ka postuar një video ku një i burgosur “i këndon Prokurorit, i këndon drejtësisë…”.

“Pas votimit të Vettingut në Kuvend, trimi i këndon Prokurorit, i këndon drejtësisē...”,  shkruan Dylgjeri bashkangjitur videos. Kliko në VIDEO.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12745690345764
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-votimit-te-vettingut-ne-kuvend-trimi-i-kendon-prokurorit-i-kendon-drejtesise-79679" }