Pasi bëri publike mardhënien me Drake, ja çfarë bën Jennifer Lopez (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 29-12-2016 Pasi bëri publike mardhënien me Drake, ja çfarë bën Jennifer Lopez (Foto)

Pasi bëri publike marëdhënien e saj me reperin e njohur Drake dhe u vu në qendër të vëmendjes Jennifer Lopez është fotografuar bashkë me fëmijët e saj pasi kanë darkuar së bashku jashtë.

Edhe pse ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me mardhënien e saj të re, JLo duket se gjen kohë për të kaluar me fëmijët e saj duke mos i lënë pas dore pavarsisht angazhimeve.

47-vjeçarja kishte veshur një palë pantallona me bel të lartë dhe me vija të bardha, kombinuar po ashtu me bluza të bardha.

 jlo1.jpgjlo2.jpgjlo4.jpgjlo7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023575067520142
array(1) { ["section"]=> string(76) "pasi-beri-publike-mardhenien-me-drake-ja-cfare-ben-jennifer-lopez-foto-64113" }