Pasi denoncoi krimbat në oriz, lokal... Gazetari kërcënohet seriozisht

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:35 21-08-2017 Pasi denoncoi krimbat në oriz, lokal... Gazetari kërcënohet seriozisht

Gazetari Rezart Lahi ditët e fundit ka bërë diusa denoncime të njëpasnjëshme të produkteve dhe shërbimeve jashtë standarteve në vend.

 

Si fillim denoncoi krimbat që gjeti në oriz, sheqerin me krimba, midhjeve helmuese te restorantit, më pas krimba pafund në fruta të thata, me pamje vërtet skandaloze.

Mirëpo pas këtyre denoncimeve duket se Lahi është kërcënuar por se nga kush nuk e thotë ekzaktësisht.

“Sapo mora nje kercenim serioz nga nje tregtar joserioz. Mire qe ndodh ca ndodh po edhe marrin kurajon te thone mos denonco as ti as miqte e tu. Cuna...pushka top ju befte”, shkruan gazetari.

piopiop.jpg

uipuipui_copy.jpg

dfgfdgdfgdfgdfgdf.jpg

dgdgdgdgdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024981021881104
array(1) { ["section"]=> string(72) "pasi-denoncoi-krimbat-ne-oriz-lokal-gazetari-kercenohet-seriozisht-89759" }