Pasi humbi zgjedhjet, Ben Blushi merr dy miqtë e tij dhe udhëton për në Rusi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:39 14-10-2017 Pasi humbi zgjedhjet, Ben Blushi merr dy miqtë e tij dhe udhëton për në Rusi (FOTO)

Ben Blushi me partinë  e tij të re, “LIBRA” nuk mundi të merrte asnjë mandat deputeti, pavarisht se numri i votave që mori ishte goxha i konsiderueshëm.

Pas zgjedhjeve Blushi duket se është shkëputur nga jeta publike. Por jo vetëm kaq pasi përveçse është shkëputur nga jeta publike në Shqipëri, Blushi është larguar dhe nga vendi.

Këtë gjë e zbulon një foto e publikuar nga Blendi Fevziu, ku ai sëbashku me Blushin dhe Baton Haxhiun shfaqen në Shën Peterburg. 

Nuk dihet nëse kjo është vetëm një vizitë turistike apo Blushi ka ndërmend të shpërngulet në Shën Peterburg, që njihet dhe si qyteti i shkrimtarëve.

Më poshtë foto: 

Screenshot_22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02905011177063
array(1) { ["section"]=> string(86) "pasi-humbi-zgjedhjet-ben-blushi-merr-dy-miqte-e-tij-dhe-udheton-per-ne-rusi-foto-95913" }