Pasi la politikën, Kreshnik Spahiu aktor?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:21 20-09-2017 Pasi la politikën, Kreshnik Spahiu aktor?

Ish-kreu i Aleancës Kuq e zi, Kreshnik Spahiu, pasi la politikën duket se po e shijon më shumë kohën e lirë.

Këtë gjë Spahiu e tregon gati çdo ditë në rrjetet sociale ku poston foto. Por ndryshe nga fotot e mëparshme ku Spahiu shfaqej gjatë aktiviteteve politike, tani ai ka ndryshuar dhe poston më shume foto artistike.

Nëse nuk do e kishe njohur më parë Kreshnik Spahiun dhe karrierën e tij në politikë, mund të mendoje se ai është një aktor apo një fotomodel.

Këtë herë Spahiu ka postuar një foto ku ai shfaqet duke pozuar përballë një makine shumë luksoze, të denjë për filmat aksion të hollywood.

Më poshtë foto: 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016937017440796
array(1) { ["section"]=> string(45) "pasi-la-politiken-kreshnik-spahiu-aktor-93063" }