Pasi la politikën, Kreshnik Spahiu i dedikohet pasionit të fshehtë: 3 vetë flasin…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:31 27-12-2017 Pasi la politikën, Kreshnik Spahiu i dedikohet pasionit të fshehtë: 3 vetë flasin…

Kreshnik Spahiu, ish-kryetar i AK që prej disa muaj ka braktisur politkën dhe është larguar nga vendi, duket se i është përkushtuar një tjetër pasioni.

Me subjekt sërish politikën, Spahiu ka publikuar një poezi të shkurtër në rrjetet sociale.

Duket se edhe në këtë fushë Kreshnik Spahiu ka talent, pasi në atë që shkruan, është kujdesur që të ndërtojë edhe rimat e duhura por edhe për të përciellë një mesazh.

Më poshtë postimi i Kreshnik Spahiut:

Screenshot_17.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022406101226807
array(1) { ["section"]=> string(86) "pasi-la-politiken-kreshnik-spahiu-i-dedikohet-pasionit-te-fshehte-3-vete-flasin-104582" }