Pasi mbarojnë punë me të rinjtë e FRESSH, Spiropali dhe Xhaçka nuk ia mohojnë vetes diellin dhe detin e Jalës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:58 27-08-2016 Pasi mbarojnë punë me të rinjtë e FRESSH, Spiropali dhe Xhaçka nuk ia mohojnë vetes diellin dhe detin e Jalës

Elisa Spiropali dhe Olta Xhaçka nuk ia kanë mohuar vetes disa orë skuqje në diell dhe larje në detin e Jalës, ndonëse ndodhen aty për një tjetër arsye.

Dy politikanet e PS-së janë fotografuar teksa pushojnë në Jalë, u kanë shkuar për aktivitetin e FRESSH. Spiropali dhe Xhaçka kanë folur sot përpara të rinjve dhe me të mbaruar detyrën e ngarkuar nga partia, i janë drejtuar plazhit.

E kush do rezistonte gjithsesi…

14040006_1385331728149006_1907525189056284253_n.jpg

14089269_1385336804815165_2909541095321395525_n_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044373989105225
array(1) { ["section"]=> string(114) "pasi-mbarojne-pune-me-te-rinjte-e-fressh-spiropali-dhe-xhacka-nuk-ia-mohojne-vetes-diellin-dhe-detin-e-jales-51057" }