Pasi ngriu vezët, Bleona godet sërish rrjetet sociale me këtë foto ku tregon më shumë seç duhet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:44 14-11-2017 Pasi ngriu vezët, Bleona godet sërish rrjetet sociale me këtë foto ku tregon më shumë seç duhet

Bleona Qerreti ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të videove që ka publikuar për të treguar procesin që kishte ndërmarrë të bënte për të ngrirë vezët.

Mirëpo pasi bëri bujë  dhe ngjalli reagime të forta në rrjet këngëtarja tashmë po qarkullon sërish në media sociale teksa po përflitet për këtë fotot të bërë në emisionin “Xing me Ermalin”. Në këtë foto poza e Bleonës tregon më shumë seç duhet…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkarkimi i Sokol Ballës, reagon 'Top Channel'
S'do ta njihni, gazetarja shqiptare publikon foto nga Parisi: Kur braktisnim provimet për arsye madhore »
Article Logic
Execution time: 0.016359806060791
array(1) { ["section"]=> string(100) "pasi-ngriu-vezet-bleona-godet-serish-rrjetet-sociale-me-kete-foto-ku-tregon-me-shume-sec-duhet-99575" }