Pasi sheh atë që ndodh në emisionin “Top Show”, deputetja menjëherë apel ministres Kumbaro

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:40 18-12-2016 Pasi sheh atë që ndodh në emisionin “Top Show”, deputetja menjëherë apel ministres Kumbaro

Deputetja e PDIU-së, Mesila Doda i është drejtuar me një apel ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro pasi ka parë performancën e këngëtarit Aleksandër Gjoka në emisionin “Top Show”.

I ulur në kolltuk dhe pa asnjë planifikim, Gjoka këndoi refrenin e këngës së tij të njohur “Dashurisë së Shkuar”, duke ndezur atmosferën në emision.

Deputetja Doda kërkon nga Ministria e Kulturës që të marrë përsipër organizmin e një recitali të një artisti të paarritshëm si Aleksandër Gjoka.

“I paarritshëm... Apel për Mirela Kumbaron, duam një recital të Sandër Gjokës, na e bëj këtë dhuratë”, shkruan Doda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067003011703491
array(1) { ["section"]=> string(93) "pasi-sheh-ate-qe-ndodh-ne-emisionin-top-show-deputetja-menjehere-apel-ministres-kumbaro-63025" }