“Pastroja shtëpi”, Albërie Hadërgjonaj rrëfen vështirësitë e para të jetës në Amerikë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:02 31-05-2018 “Pastroja shtëpi”, Albërie Hadërgjonaj rrëfen vështirësitë e para të jetës në Amerikë

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ndërsa mbrëmjen e djeshme ajo ishte e ftuar në emisionin "Top show” ku foli rreth jetës së saj në SHBA.

Këngëtarja tregoi se ka bërë gjithçka që të mbijetojë në një vend të huaj. “Në fillimet e mia kur kam shkuar në Amerikë kam qenë babysitter, kam pasur fëmijë të vegjël, kam pastru shtëpi. Kam bërë gjithçka që një njeri të mbijetojë në një vend tjetër”, tha këngëtarja.

-640-0-5b0f18d070a05.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare: Si më gjuajti babai i dhëndrit në ditën e dasmës së të birit
Me barkun e rrumbullakosur, gjoksin jashtë dhe pantallonat e zbërthyera, shikoni si duket Adelina Tahiri para lindjes »
Article Logic
Execution time: 0.02459192276001
array(1) { ["section"]=> string(89) "pastroja-shtepi-alberie-hadergjonaj-rrefen-veshtiresite-e-para-te-jetes-ne-amerike-122706" }