Patris në koncert, Tuna i shpreh dashurinë babit të fëmijës së saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:50 28-02-2017 Patris në koncert, Tuna i shpreh dashurinë babit të fëmijës së saj  (FOTO)

Patris në koncert, Tuna i shpreh dashurinë babit të fëmijës që po pret të vijë në jetë.

Ata nuk e fshehin më dashurinë e tyre e duhet thënë se janë një ndër çiftet më të bukur në shoëbiz.

Tuna dhe Patris Berisha shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë. E ndërsa vazhdojnë aktivitetet e tyre normalisht, Tuna ka shkuar për të parë shfaqjen e partnerit të saj, i cili është instrumentist në ‘Filarmoninë e Kosovës’. Këngëtarja ka shkrepur një foto të Patrisit, të cilës i ka vizatuar dhe një zemër duke i shprehur dashurinë e saj.

16996259_790775097744829_6522665783593884318_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30251502990723
array(1) { ["section"]=> string(76) "patris-ne-koncert-tuna-i-shpreh-dashurine-babit-te-femijes-se-saj-foto-70291" }