PD denoncon: Dako u thotë komisionerëve "Ju po luani me jetën time, unë do merrem me tuajat". Dako: Gënjeshtra

Publikuar tek: politike, më 15:11 21-06-2015 PD denoncon: Dako u thotë komisionerëve Grida Duma, kandidate për kryebashkiake

Shtabi elektoral i Grida Dumës në Durrës ka denoncuar kandidatin e majtë Vangjush Dako që sipas PD  po kërcënon komisionerët por një gjë e tillë është mohuar nga shtabi i Dakos i cili i ka cilësuar si të pavërteta këto akuza

“Ju po luani me jetën time, unë do merrem me tuajat”, mësohet sipas PD që Dako t’u ketë thënë komisionerëve të KZAZ-së 32 në Durrës. Shtabi elektoral i kandidates së djathtë i ka bërë  thirrje kandidatit rival të tërhiqet nga kërcënimet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Incident në Vorë, Luan Rama: Me Patozin ndërhymë për të normalizuar situatën
Situatë bllokuese në burgje, në Rrogozhinë s’ka patur votime dhe në Shën Koll 3 orë bllokim »
Article Logic
Execution time: 0.014472961425781
array(1) { ["section"]=> string(110) "pd-denoncon-dako-u-thote-komisionereve-ju-po-luani-me-jeten-time-une-do-merrem-me-tuajat-dako-genjeshtra-14230" }