PD “luftë” për kryetarin e ri, Berisha kthehet pas në kohë dhe publikon foto me "kokat"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:48 30-06-2017 PD “luftë” për kryetarin e ri, Berisha kthehet pas në kohë dhe publikon foto me

Ish-kryeministri Sali Berisha kthehet pas në kohë dhe publikon një foto të rrallë të vitit 1991 me Ismail Kadare, Azem Hajdari dhe Elez Biberaj gjatë një seance dëgjimi në Komisionin e Helsinkit të Kongresit të SHBA.

Ndërkohë që në PD një pjesë e mirë e anëtarëve dhe deputetëve të kësaj partie kërkojnë të largojnë Bashën, Berisha kujton vitet e para me një ndër themeluesit e PD Azem Hajdari.

Postimi i Berishës:

Qershor 1991
- ne seance degjimi ne Komisionin e Helsinkit te Kongresit te SHBA.
-te kryesuar nga senatoret Denis De Concini, Steny Hoyer,
- me Ismail Kadarene, te pavdekshimin Azem Hajdari dhe Elez Biberaj asokohe drejtues i emisionit shqip te Zerit te Amerikes! sb

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02000093460083
array(1) { ["section"]=> string(88) "pd-lufte-per-kryetarin-e-ri-berisha-kthehet-pas-ne-kohe-dhe-publikon-foto-me-kokat-84580" }