PD zgjedh kreun e ri, shikoni ç’publikon Rama herët në mëngjes (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:14 22-07-2017

Ndërsa ka nisur në mbarë vendin procesi i votimit për kreun e ri të PD, kryeministri Edi Rama ka vazhduar me ritualin e tij të përditshëm.

Këtë mëngjes, Rama poston një video në të cilën shfaqen bukuritë natyrore nga Qeparoi dhe Borshi.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje mahnitëse nga Qeparoi dhe Borshi”, shkruan Rama në facebook. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016261100769043
array(1) { ["section"]=> string(73) "pd-zgjedh-kreun-e-ri-shikoni-c-publikon-rama-heret-ne-mengjes-video-86955" }