PD zyrtarizon Hajredin Bakiasin për Bashkinë e Skraparit

Publikuar tek: politike, më 14:57 25-04-2015 PD zyrtarizon Hajredin Bakiasin për Bashkinë e Skraparit

Partia Demokratike ka zyrtarizuar kandidatin Hajredin Bakiasi për Bashkinë e Skraparit. Hajredin Skrapari do të jetë përballë kandidatit të së majtës Nesim Spahiu në zgjedhjet e 21 qershorit. Ai është aktualisht kreu i Partisë Demokratike në Skrapar.

Sondazhi për zgjedhjet lokale: Votoni të preferuarin tuaj për Bashkinë që i përkisini 

Lexo edhe:

PD zyrtarizon kandidatët për Bashkinë e Kavajës, Kolonjës dhe Tepelenës

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Takimi me Frrokun”/ Meta: Braho të jap shpjegime. Deputeti: Në spital për arsye personale, nuk u takova me Frrokun
Meta promovon serat e luleshtrydheve në Lushnje: Do punësojnë 2 mijë banorë »
Article Logic
Execution time: 0.022205114364624
array(1) { ["section"]=> string(61) "pd-zyrtarizon-hajredin-bakiasin-per-bashkine-e-skraparit-9677" }