Pedagogu i Akademisë së Arteve e pranon hapur: Po, kam flirtuar me studentet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:15 15-06-2019 Pedagogu i Akademisë së Arteve e pranon hapur: Po, kam flirtuar me studentet

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akademinë e Arteve.

Ai ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në rubrikën ‘Dance with Graciano’ në RTV Ora, ku zbuloi se ka patur flirte me studentet, por që kanë mbetur vetëm kaq.

Altin Celmeta: E kam me qejf ti shërbej kësaj shkolle sic më shërbeu mua. Kaloj pjesën më të madhe të ditës këtu dhe jam rehat, me njerëzit shkoj shumë mirë, qoftë pjesën e administratës, qoftë me pedagogët. Jam specialist i regjisë së filmit dhe merrem me pjesën teknike. Studentet nëse kanë ndonjë pakënaqësi të vogël, drejtohen tek unë.

Graciano: Akademia ka njerëz të mëdhenj në moshë, edhe studenta. Të ndodh ty, se je edhe cun seksi që të ngacmohesh me studentët?

Altin Celmeta: Ndodh ndonjë gjë e vogël, kalimtare. 

Graciano: Ti nuk ke patur marrëdhënie seksuale me ndonjë nga gocat e shkollës?

Altin Celmeta: Jo deri në atë pikë. Kemi arritur deri tek flirti.

altincelmet.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016453981399536
array(1) { ["section"]=> string(81) "pedagogu-i-akademise-se-arteve-e-pranon-hapur-po-kam-flirtuar-me-studentet-168376" }