Peleshi e la jashtë listës, deputeti i Korçës kaloi në tjetër parti por s’ka qefmbetje. Pozojnë bashkë në seancën e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:20 04-05-2017 Peleshi e la jashtë listës, deputeti i Korçës kaloi në tjetër parti por s’ka qefmbetje. Pozojnë bashkë në seancën e fundit

Ylli Ziçishti u la jashtë listës së kandidatëve të Partisë Socialiste në Qarkun e Korçës që drejtohet nga zv.kryeministri Niko Peleshi por mesa duket, mes tyre nuk ka asnjë qefmbetje.

Në seancën e fundit plenare, Peleshi, Ziçishti dhe deputeti tjetër korçar Ilir Pendavinji kanë pozuar të buzëqeshur së bashku.

Kujtojmë se pasi u la jashtë listës së PS-së, Ylli Ziçishti, ka zgjedhur të jetë kryesues i listës së PSD të Skënder Gjinushit  në qarkun e Gjirokastrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027263164520264
array(1) { ["section"]=> string(126) "peleshi-e-la-jashte-listes-deputeti-i-korces-kaloi-ne-tjeter-parti-por-s-ka-qefmbetje-pozojne-bashke-ne-seancen-e-fundit-77478" }